Plastik Tampon Tamiri
Otomobillerin plastik tamponlarında meydana gelen hasarlarda çoğunlukla parçanın yenisi ile değiştirilmesi gerekir. Ancak bunun yerine hasar tipi ve ölçüsüne göre tamir ve düzeltme işlemleri yapılabilmektedir

TAMPON TAMİRİ NASIL YAPILIR?

Otomobillerin plastik tamponlarında meydana gelen hasarlarda çoğunlukla parçanın yenisi ile değiştirilmesi gerekir. Ancak bunun yerine hasar tipi ve ölçüsüne göre tamir ve düzeltme işlemleri yapılabilmektedir. Onarım ve düzeltme işlemleri sürücülerin uzun sürecek işlemler nedeniyle vakit kaybetmelerinin önüne geçer. Aynı zamanda alanında uzman kişilerce uygulanan onarım işlemleri parça değişimindeki gibi büyük maliyetlere neden olmaz.

 

Plastik tampon çizik giderme veya arka tampon göçük düzeltme işlemleri mini onarım hizmetleri kapsamında tamir edilebilmektedir. Aracın orijinalliğini bozmadan otomobil parça değişikliği ya da parça tamiri yapılabilir. Plastik tampon çizik giderme ve göçük düzeltme işlemleri aracın değer kaybına neden olmadan onarılır. Kasko poliçelerinde hasarsızlık oranı bozulmadan yapılabilecek onarımların limitleri açıkça belirtilmektedir. Bu limitler dahilinde kasko bozulmadan tamir işlemi yapılabilmektedir.

 

Homer Auto Service Kahramanmaraş Bayisi