Hizmetlerimiz

 Kaporta Onarım
Kaporta Onarım

Kaporta tamiri; otomobillerin, kaporta kısımlarında oluşan sürtünme, çökme, bükünme, çürüme gibi nedenlerle oluşan hasar ve kusurları, çeşitli aletler kullanarak, eski standart yüzey düzgünlüğüne getirilmektedir.

 Mini Onarım
Mini Onarım

Otomobillerin kasko sigortalarında belirtilen limitler dahilinde, aracın kasko poliçesi hasarsızlık indirim oranı bozulmadan yapılan düzeltmelere mini onarım denir.

 Jant Boyama
Jant Boyama

Elektrostatik toz boya ile jant boyama, solvent içermeyen bir yüzey kaplama metodudur. Kaplayıcı malzeme; son kat boya tabakasını oluşturan, çok ince yapıda toz boya partikülleridir.

 Fırınlı Boyama
Fırınlı Boyama

Gerçek fırın boya: Fırın boya otomativ ve sanayi sektöründe kataforez astarla hazırlanmış yüzeylere (astarlı)boya uygulanarak 180-200 derece ısılarda fırında kurutmak suretiyle otomotiv fabrikalarında uygulanan boyama sistemidir.

 Periyodik Bakım
Periyodik Bakım

Periyodik bakım aracın önemli parçalarının doğru çalışmasını sağlayan bileşenlerin kontrolü, gerekli olan ayarların yapılması ve olası problemler çıkarabilecek bölüm ve parçaların kontrol edilmesini kapsayan bir bakım sürecidir.

 Plastik Tampon Tamiri
Plastik Tampon Tamiri

Otomobillerin plastik tamponlarında meydana gelen hasarlarda çoğunlukla parçanın yenisi ile değiştirilmesi gerekir. Ancak bunun yerine hasar tipi ve ölçüsüne göre tamir ve düzeltme işlemleri yapılabilmektedir

 Lastik Tamiri ve Lastik Oteli
Lastik Tamiri ve Lastik Oteli

Hiç kuşkusuz araç sahibi herkesin başına gelebilecek lastik patlaması hakkında sizlere bugün bilgi vereceğiz.

 Seramik Kaplama ve Hare Giderme
Seramik Kaplama ve Hare Giderme

Arabanızı yıllardır kullanıyorsunuz ve zaman içerisinde boyası eskidi, hava koşulları çalılar gibi dışsal etkenlere maruz kaldı. Genel olarak ilk aldığınız günden daha eski bir görüntüye sahip.

 Onarım Sonrası İç ve Dış Detaylı Temizlik
Onarım Sonrası İç ve Dış Detaylı Temizlik

Araçlarda yapılan temizlik işlemeleri farklılık göstermektedir. Araçların halı, koltuk, bagaj ya da tavanından ve daha pek çok farklı bölümlerinden oluşan temizlik işlemine araçlarda detaylı temizlik adı verilmektedir.

Homer Auto Service Kahramanmaraş Bayisi